COMPUTEX 2019

COMPUTEX 2019

2019/05/28 Liverage

COMPUTEX, eksiksiz bir ICT tedarik zinciri ve IoT ekosistemi sunan önde gelen küresel ICT, IoT ve Startup fuarlarından biridir.

Liverage28 Mayıs - 1 Haziran tarihleri ​​arasında 2019 COMPUTEX'e katılacak. Yeni tasarımımız iBERT X1 mini'yi tanıtmak istiyoruz. 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir BER test cihazıdır. Modülerleştirilmiş arayüz, QSFP28 MSA'yı takip eden QSFP28 bağlantı noktasını içerir. 100G standartlarına uygundur. Kullanıcı arayüzü, PC'ye USB kablosu ile bağlanarak bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izleyebilir. QSFP28 alıcı-vericinin seri kimliği ve Dijital Diyagnostik Monitörü de kullanıcı arayüzünden izlenebilir. Paritküler bir zamanda bizimle görüşmek isterseniz, lütfen atama için aşağıdaki formu doldurun. 2019 COMPUTEX'te buluşmak dileğiyle!

Sergi Detayları

  • Tarih: 28 Mayıs - 1 Haziran 2019
  • Saatler: 9:30 - 17:30 (Son gün 16: 00'da sona erecektir)
  • Yer: Taipei Nangang Sergi Merkezi, Salon 2
  • Stand Numarası: P0224
ilgili ürünler
  • 0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-verici Bit Hata Oranı Test Cihazı - iBERT X1 mini, 0.1G-100G AOC için tasarlanmış bir hata oranı test cihazıdır.
    0.1Gbps-100Gbps AOC / Alıcı-verici Bit Hata Oranı Test Cihazı
    iBERT X1 mini

    iBERT X1 mini, 0.1Gbps ila 100Gbps AOC ölçümü için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır (BERT). QSFP ve SFP bağlantı noktalarını ayrı ayrı içeren değiştirilebilir iki yuva kartı vardır. Hem QSFP hem de SFP bağlantı noktaları QSFP MSA ve SFP MSA'yı takip eder. Kullanıcı arayüzü, PC'ye USB kablosu ile bağlanarak bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izlemenizi sağlar. Alıcı-verici modülünün seri kimliği ve Dijital Diyagnostik Monitörü de kullanıcı arayüzünden izlenebilir.


  • 25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici - 25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici
    25G SFP + LR 10Km Alıcı-Verici
    F41AS17413

    SFP28 LR 10Km, 25Gbps'ye kadar hız ve 2Km'ye kadar iletim mesafesi olan bir SFP'dir. çalışırken takma özelliğine izin vermek için SFP + 20 pimli konektör ile. Dijital teşhis fonksiyonları bir I2C üzerinden kullanılabilir. Bu modül tek modlu fiber için tasarlanmıştır ve 1310 nm nominal dalga boyunda çalışır.


  • SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanal Güç Ölçer - HOT Pet 40Gbps ~ 400Gbps optik ağ güç sayaçları için tasarlanmıştır.
    SR4 / PSM4 / CWDM4 / LR4 için yüksek hızlı Optik Alıcı-Verici 4 kanal Güç Ölçer
    HOT Pet

    HOT Pet40 Gbps ~ 400 G optik ağ güç sayaçları için tasarlanmıştır. Bir seferde optik ağdaki 4 kanal çıkış gücünü ölçebilir. Bellek 600 veri ve USB Bağlantıları üzerinden indirilen verileri kaydedebilir. Pil 6 saat sürebilir.


  • MPO yerleştirme kaybı ve polarite tipi analizör - MPO Analyzer, MPO yama kablosunun takılma kaybını ölçebilir ve 300 test verisi kaydedebilir.
    MPO yerleştirme kaybı ve polarite tipi analizör
    MPO Analizörü

    MPO Analizörü çok modlu 12F MPO yama kablosunu test edebilir ve MPO Tip A / B / C'yi ayırt edebilir. Test sonucu sokma kaybı için GO veya NG olacaktır. Ayrıca, 300 veri kaydını saklayabilir.




Basın bülteni