Optik Test ve Ölçüm

Bu kategori BERT testi, Fiber optik test merkezi ve Optik test aracını içerir. / Liverageyüksek kaliteli fiber optik bileşenleri, alıcı-verici modülleri ve ölçüm ekipmanlarının profesyonel üreticisidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bant genişliğini insanların yaşamlarına getirmektir.

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G/100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

Optik Test ve Ölçüm | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi -Liverage

Liverage Technology Inc., 2003'ten beri Optik Test ve Ölçüm | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanı üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage 2003 yılından bu yana hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır. Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

Optik Test ve Ölçüm

Bu kategori BERT testi, Fiber optik test merkezi ve Optik test aracını içerir.
Bu kategori BERT testi, Fiber optik test merkezi ve Optik test aracını içerir.

Fiber optik haberleşme sektörü için optik ve test ölçümleri çok önemlidir. Liverage Technology Inc.bit hata oranı test cihazları, MPO fiber test cihazları ve optik test araçları sağlayabilir. Farklı uygulamalarla ilgili olarak farklı çözümlerimiz var.

Bit Hata Oranı Test Cihazı (BERT), PC ile USB kablosu aracılığıyla bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izleyebilir. Optik alıcı-vericiler için seri ID ve Digital Diagnostics Monitor.
 
Fiber optik test merkezi, ekleme kaybı, geri dönüş kaybı, optik çıkış gücü, MPO fiber polaritesi ve fiber arıza konumu gibi optik fiber işlevlerini test etmeye yönelik bir dizi yüksek performanslı optik ekipmandır. Kullanışlı araçlar optik test aracından bir dizi optik teste kadar teçhizat.
 
Optik test aracı, fiber denetleyici, güç ölçer ve ışık kaynağı içeren optik fiber işlevlerini test etmeye yönelik bir dizi yüksek performanslı araçtır. Özellikler sağlam tasarım, kolay kullanım ve kullanışlı araçlardır.
 
Ürünümüz 3'ü 1 arada fiber optik enstrümana sahiptir. Fiber denetleyiciyi, güç ölçeri ve FiTs adı verilen ışık kaynağını birleştirir. Ve MPO test cihazı ile MPO Polarite Tanımlayıcıyı birleştiren, MPO Polarite Test Cihazı adlı 2'si 1 arada bir araç. Bu alet sayesinde testleri daha kolay hale getirebilirsiniz.
 
Bluetooth ve APP ile güç ölçer ve FiTs II, Bluetooth ve APP aracılığıyla test verilerini hemen kontrol edebilirsiniz.
 
Ürünümüz esas olarak sistem entegrasyonu ve operatör sağlar. Ürünümüz 100 Gbps'ye kadar test edebilir, HOP PET gibi 40 Gbps ~ 100 G optik ağ güç ölçerler için tasarlanmıştır. Ve iBERT X1 mini, 0.1Gbps ila 100Gbps AOC ve alıcı-verici ölçümü için tasarlanmış bir bit hata oranı test cihazıdır (BERT).


Basın bülteni