Optik Test ve Ölçüm

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi iki yönlü seri optik veri iletişimi için küçük boyutlu, takılabilir bir modüldür.

Daha

Optik Test ve Ölçüm | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi - Liverage

Liverage Technology Inc. , 2003'ten bu yana, Optik Test ve Ölçüm | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo haberleşme teçhizatı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage , 2003'ten bu yana, hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyime sahip müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı vericiler sunuyor, Liverage , her müşterinin talebinin karşılanmasını sağlıyor.

Optik Test ve Ölçüm

Bu kategori BERT testi, Fiber optik test merkezi ve Optik test aracını içerir.
Bu kategori BERT testi, Fiber optik test merkezi ve Optik test aracını içerir.

Bit Hata Oranı Test Cihazı (BERT), PC ile USB kablosu aracılığıyla bit hata oranını, hata sayısını ve zamanlayıcıyı ayrı ayrı izleyebilir. Optik alıcı-verici için seri numarası ve Dijital Teşhis Monitörü.

Fiber Optik Test Hub
Fiber optik test merkezi, ekleme kaybı, geri dönüş kaybı, optik çıkış gücü, MPO fiber polaritesi ve fiber hata konumunu içeren optik fiber fonksiyonlarını test etmek için bir dizi yüksek performanslı optik ekipmandır.

Optik Test Aracı
Optik test aracı, ekleme kaybı, optik çıkış gücü ve fiber hata yeri içeren optik fiber fonksiyonlarını test etmek için kullanılan bir dizi yüksek performanslı araçtır.


Basın bülteni