MPO 8/12/24 Fiber Polarite Test Cihazı | TUV ve CB Sertifikalı Radyo İletişim Ekipmanı ve Parça Üreticisi - Liverage Technology Inc.

MPO kablonun hata ve polaritesini kontrol etmek için kolay ve anında çözüm / Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları konusunda uzman bir üreticidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir.

MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester - MPO kablonun hata ve polaritesini kontrol etmek için kolay ve anında çözüm
  • MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester - MPO kablonun hata ve polaritesini kontrol etmek için kolay ve anında çözüm

MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester

MPO Polarite Test Cihazı

MPO-Polarite-Tester

MPO Polarite Test Cihazı, MPO dizili fiber kablo ve MPO konektörün hatalarını kontrol etmek ve MPO kablonun A/B/C tipini hızlı bir şekilde belirlemek için tasarlanmış kullanışlı bir araçtır. Test, hem SM/MM kablosu hem de PC veya APC'nin MPO giriş/çıkış bağlantı noktası için çalışır. MPO, fiber optik kablolar aracılığıyla görünür 650 nm dalga boyunda kırmızı lazer ışığı yayınlar. Eğer fiberde kırıklar veya kusurlar varsa, ışığı kırarak hatalı bölge etrafında parlak bir ışıltı oluşturur.

LD çıkış sinyali, farklı görsel efektler göstermek için tüm 12 Fiber'in CW Moduna geçirilebilir. CW (Sürekli Dalga Boyu) Modu, Flaş Modu ve Tarama Modu dahil olmak üzere 3 farklı mod sağlayabiliriz. MPO Polarite Test Cihazı, MPO test cihazımızı ve MPO Polarite Belirleyiciyi bir araya getiren 2'si 1 arada bir araçtır. Ayrıca, müşterilere anında değerlendirme yapmalarına yardımcı olmak için bir zil fonksiyonu da ekler. MPO Polarite Test Cihazı, Optik Fiber Patch Cord fabrikasında, Telekom Şirketi'nde ve saha ölçümlerinde uygulanabilir.

Özellikler

1. SMF ve MMF için 1 km'ye kadar görünürlük.
2. MPO fanout kabloyu test etmek için 12F MPO konektör.
3. Kararlı lazer gücü için tasarlanmış yüksek etkili güç devreleri.
4. Maliyet etkin MPO test çözümü.
5. Taşınması kolay için dahili pil.

Uygulamalar
  • 650 nm görünür kırmızı lazer kullanarak fiber hatalarını kolayca kontrol edin.
  • A/B/C tipi MPO yama kablosu ve polarite kontrolü
  • Sürekli Dalga (CW) Modunda veya Darbe Modunda çalışma
Video

MPO 8/12 Fiber Polarite Test Cihazı. MPO Polarite Test Cihazı, MPO dizili fiber kablolarının ve MPO konektörlerinin hatalarını kontrol etmek veya MPO kablonun A/B/C tipini hızlı bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmış kullanışlı bir araçtır.



MPO test cihazı ve MPO Polarite Test Cihazı ile 8&12ch MPO kablolarını nasıl test edilir. Bu test, SM/MM kabloları ve PC veya APC'nin MPO giriş/çıkış bağlantı noktası için de çalışır.



İlgili Ürünler
650 nm görünür kırmızı lazer ışığı ile MPO Hataları Test Cihazı - MPO Tester, MPO dizili fiber kablolarının veya konektörlerinin hatalarını kontrol edebilir.
650 nm görünür kırmızı lazer ışığı ile MPO Hataları Test Cihazı
MPO Test Cihazı

MPO Tester, MPO dizili fiber kabloların veya MPO konektörünün hatalarını kontrol etmek...

Detaylar
MPO 8/12 Polarite Tanımlayıcı - MPO Polarite Tanımlayıcı, MPO Kablosunun türünü kontrol etmek için MPO Test Cihazı ile birlikte kullanılır.
MPO 8/12 Polarite Tanımlayıcı
MPO Polarite Tanımlayıcı

MPO Polarite Tanımlayıcı, MPO Test cihazı ile birlikte kullanılan çok kullanışlı bir montaj...

Detaylar
MPO 12F / 16F / 24F Işık Kaynağı Hub - MPO Işık Kaynağı, çok kullanışlı bir araç ve kararlı bir ışık kaynağıdır.
Veri Merkezindeki MPO dizili fiber kablonun veya MPO Ana Hat kablosunun kusurlarının kontrol edilmesi
MPO 12F / 16F / 24F Işık Kaynağı Hub
MPO Işık Kaynağı Hubı

MPO Işık Kaynağı, Veri Merkezinde MPO dizili fiber kablo veya MPO Trunk kablonun hatalarını...

Detaylar
MPO Güç Ölçer-12CH - MPM-12, genellikle MPO kablolarının veya FAN-OUT kablolarının kalite testi için kullanılan 12 kanalın çıkış gücünü
kolayca ölçebilir.
MPO Güç Ölçer-12CH
MPO Güç Metre

MPM-12 genellikle MPO kablolarının veya FAN-OUT kablolarının kalite testi için kullanılan...

Detaylar

MPO 8/12/24 Fiber Polarite Tester - MPO Polarite Test Cihazı | TUV ve CB Sertifikalı Radyo İletişim Ekipmanı ve Parça Üreticisi - Liverage Technology Inc.

2003 yılından beri Tayvan merkezli olan Liverage Technology Inc., Radyo İletişim Ekipmanı ve Parçaları Endüstrisinde fiber optik bileşenler, vericiler ve ölçüm ekipmanı üreticisi olmuştur. Ana ürünleri arasında MPO 8/12/24 Fiber Polarite Test Cihazı, Optik Test Cihazları ve Ölçüm Araçları, Optik Vericiler, Aktif Optik Kablo ve Doğrudan Bağlantı Kabloları bulunmaktadır. Bu ürünler, son teknoloji işleme tekniklerini kullanarak kalite kontrol yöntemleriyle birlikte teslim edilmektedir.

Liverage, yüksek kaliteli fiber optik bileşenler, verici modülleri ve ölçüm ekipmanları konusunda profesyonel bir üreticidir. "Hayatınızın tadını çıkarın" misyonumuz, optik geniş bantı insanların hayatına getirmektir. 30 yılı aşkın deneyimimizle, takım üyelerimiz fiber optik endüstrisindeki yenilikçiliğimiz ve en yüksek kaliteye olan bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Radyo iletişim ekipmanı ve parçaları endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü verici alıcı modülleri geliştirildi.

Liverage, ileri teknolojiye sahip ve 30 yıllık deneyimiyle müşterilere yüksek kaliteli radyo iletişim ekipmanları ve parçaları sunmaktadır. Liverage, her müşterinin taleplerinin karşılandığından emin olur.