100 Gb / sn QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi iki yönlü seri optik veri iletişimi için küçük boyutlu, takılabilir bir modüldür.

Daha

100 Gb / sn QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi - Liverage

Liverage Technology Inc. , 2003'ten beri 100 Gb / sn QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo haberleşme teçhizatı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağı, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve üçlü alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage , 2003'ten bu yana, hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyime sahip müşterilerine yüksek kaliteli SFP, optik alıcı vericiler sunuyor, Liverage , her müşterinin talebinin karşılanmasını sağlıyor.

100 Gb / sn QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici

FA1EL174AA

QSFP28 ER, optik haberleşme uygulaması için tasarlanmış 100G alıcı-verici modülüdür.
QSFP28 ER, optik haberleşme uygulaması için tasarlanmış 100G alıcı-verici modülüdür.

FA1EE174AA ürünü, Ethernet 100GBASE-ER4 Lite standardına uyumlu optik haberleşme uygulamaları için tasarlanmış 100 Gbps alıcı-verici modülüdür. Modül, 25 Gbps elektrik verisi olan 4 giriş kanalını 4 kanallı LAN WDM optik sinyallerine dönüştürür ve ardından 100 Gbps optik iletim için bunları tek bir kanala çoğaltır. Alıcı tarafında tersine, APD cihazını kullanarak, modül 100 Gb / sn'lik bir optik girişi 4 kanallı LAN WDM optik sinyallerine ayırır ve ardından bunları 4 çıkış kanalı için elektrik verisine dönüştürür.

4 LAN WDM kanalının merkezi dalga boyları, IEEE 802.3ba'da tanımlanan LAN WDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm ve 1309.14nm'dir.

Özellikleri

1. Sıcak takılabilir QSFP28 MSA form faktörü.
2. Ethernet 100GBASE-ER4 Lite ile uyumlu.
3. 103.1 Gbps toplam bit hızını destekler.
4. FEC'siz G.652 SMF'ye 30 km.
5. FEC'li G.652 SMF'ye 40 km.
6. Tek + 3.3V güç kaynağı.
7. Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ~ 70 ° C
8. Verici: Soğutulmuş 4 x 25 Gb / s LAN WDM EML TOSA 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm.
9. Alıcı: 4 x 25 Gbps APD ROSA.
10. 4 x 25G elektrik arayüzü (OIF CEI-28G-VSR).
11. Maksimum güç tüketimi 4.5W.
12. Çift yönlü LC yuvası.
13. RoHS-6 uyumlu.

Uygulamalar

  • 100GBASE-ER4 Ethernet Bağlantıları.
  • Infiniband QDR ve DDR birbirine bağlanır.
  • İstemci tarafı 100G Telekom bağlantıları.

Basın bülteni