100Gbps QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

100Gbps QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi - Liverage

Liverage Technology Inc. , 2003 yılından bu yana 100Gbps QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve tripleks alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage , müşterilerine hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyime sahip 2003 yılından bu yana yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır, Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

100Gbps QSFP28 ER4 Optik Alıcı-Verici

FA1EL174AA

QSFP28 ER, optik iletişim uygulaması için tasarlanmış 100G alıcı-verici modülüdür.
QSFP28 ER, optik iletişim uygulaması için tasarlanmış 100G alıcı-verici modülüdür.

FA1EE174AA ürünü, Ethernet 100GBASE-ER4 Lite standardıyla uyumlu optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış 100 Gbps alıcı-verici modülüdür. Modül, 25 Gbps elektrik verisinden oluşan 4 giriş kanalını 4 kanal LAN WDM optik sinyaline dönüştürür ve daha sonra bunları 100 Gbps optik iletim için tek bir kanala çoğaltır. APD cihazını kullanarak alıcı tarafında tersine, modül 100 Gbps optik girişi 4 kanal LAN WDM optik sinyal kanalına çoğaltır ve daha sonra bunları 4 elektrik verisi çıkış kanalına dönüştürür.

4 LAN WDM kanalının merkezi dalga boyları, IEEE 802.3ba'da tanımlanan LAN WDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm ve 1309.14nm'dir.

Özellikleri

1. Çalışırken takılabilir QSFP28 MSA form faktörü.
2. Ethernet 100GBASE-ER4 Lite ile uyumludur.
3. 103.1Gbps toplam bit hızını destekler.
4. FEC'siz G.652 SMF için 30 km'ye kadar erişim.
5. FEC'li G.652 SMF için 40 km'ye kadar erişim.
6. Tek + 3.3 V güç kaynağı.
7. Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ~ 70 ° C
8. Verici: Soğutmalı 4 x 25Gb / s LAN WDM EML TOSA 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm.
9. Alıcı: 4 x 25Gbps APD ROSA.
10. 4 x 25G elektrik arayüzü (OIF CEI-28G-VSR).
11. Maksimum güç tüketimi 4.5W.
12. Dubleks LC yuvası.
13. RoHS-6 uyumlu.

Uygulamalar

  • 100GBASE-ER4 Ethernet Bağlantıları.
  • Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları.
  • İstemci tarafı 100G Telekom bağlantıları.
Veri Sayfası


Basın bülteni