Fiber Optik Test Merkezi

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini, 40G / 100G AOC için tasarlanmış taşınabilir bir Bit Hata Oranı Test Cihazıdır (BERT).

Daha
SFP28

SFP28

SFP28, 25G Ethernet gibi çift yönlü seri optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür.

Daha

Fiber Optik Test Merkezi | SFP | Optik Alıcı-Verici Üreticisi - Liverage

Liverage Technology Inc. , 2003 yılından beri Fiber Optik Test Liverage Technology Inc. | Tayvan merkezli fiber optik bileşenler, alıcı-vericiler ve ölçüm ekipmanları üreticisi.

Radyo iletişim ekipmanı ve parça endüstrisinde FTTX için CWDM Metro-Access Fiber Optik Ağ, Pasif Optik Ağlar (PON) ve Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON) uygulamaları, çift yönlü ve tripleks alıcı-verici modülleri geliştirildi.

Liverage , müşterilerine hem ileri teknoloji hem de 30 yıllık deneyime sahip 2003 yılından bu yana yüksek kaliteli SFP, optik alıcı-vericiler sunmaktadır, Liverage her müşterinin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

Fiber Optik Test Merkezi

Fiber optik test merkezi, fiber optik işlevlerini test etmek için optik ekipmanlardır.
Fiber optik test merkezi, fiber optik işlevlerini test etmek için optik ekipmanlardır.

Fiber optik test hub'ı, ekleme kaybı, geri dönüş kaybı, optik çıkış gücü, MPO fiber polaritesi ve fiber arıza konumunu içeren optik fiber işlevlerini test etmek için bir dizi yüksek performanslı optik ekipman serisidir.

Sonuç 1 - 9 arasında 9

Sonuç 1 - 9 arasında 9

Basın bülteni