Testy optyczne i pomiary

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester współczynnika błędów bitowych (BERT) przeznaczony do 40G / 100G AOC.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 to niewielki, wtykowy moduł do dwukierunkowej szeregowej optycznej komunikacji danych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Testy optyczne i pomiary | SFP | Producent nadajnika-odbiornika optycznego -Liverage

Liverage Technology Inc.od 2003 r. zajmuje się optycznymi testami i pomiarami | producent komponentów światłowodowych, nadajników-odbiorników i sprzętu pomiarowego z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje światłowodowej sieci światłowodowej CWDM Metro-Access, pasywnych sieci optycznych (PON) i gigabitowych pasywnych sieci optycznych (GPON), dwukierunkowe i potrójne moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w sprzęcie do komunikacji radiowej i przemyśle części.

Liverage od 2003 roku oferuje klientom wysokiej jakości transceivery optyczne SFP, zarówno z zaawansowaną technologią, jak i 30-letnim doświadczeniem, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Testy optyczne i pomiary

Ta kategoria obejmuje test BERT, centrum testowania światłowodów i narzędzie testowania optycznego.
Ta kategoria obejmuje test BERT, centrum testowania światłowodów i narzędzie testowania optycznego.

Bit Error Rate Tester (BERT) może indywidualnie monitorować bitową stopę błędów, liczbę błędów i timer poprzez kabel USB z komputerem. Identyfikator szeregowy i cyfrowy monitor diagnostyczny dla transceivera optycznego.

Hub do testowania

światłowodów Hub do testowania światłowodów to seria wysokowydajnych urządzeń optycznych do testowania funkcji światłowodów, które obejmują tłumienie wtrąceniowe, straty odbiciowe, moc wyjściową optyczną, polaryzację światłowodu MPO i lokalizację uszkodzeń włókien.


Optyczne narzędzie

testujące Optyczne narzędzie testujące to seria wysokowydajnych narzędzi do testowania funkcji światłowodów, które obejmują tłumienie wtrąceniowe, optyczną moc wyjściową i lokalizację uszkodzeń światłowodów.


Informacja prasowa