Fiber Optics Testing Hub

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini to przenośny tester błędów bitowych (BERT) zaprojektowany dla AOC 40G / 100G.

Jeszcze
SFP28

SFP28

SFP28 jest modułem wtykowym o małym współczynniku kształtu do dwukierunkowej szeregowej transmisji danych optycznych, takiej jak Ethernet 25G.

Jeszcze

Fiber Optics Testing Hub | SFP | Producent nadajnika optycznego - Liverage

Liverage Technology Inc. , od 2003 roku, jest centrum testowania światłowodów | światłowodowe komponenty, nadajniki i urządzenia pomiarowe z siedzibą na Tajwanie.

Opracowano aplikacje CWDM Metro-Access Fibre Optical Network, Passive Optical Networks (PON) i Gigabit Passive Optical Networks (GPON), dwukierunkowe i tripleksowe moduły nadawczo-odbiorcze dla FTTX w urządzeniach radiokomunikacyjnych i przemyśle części.

Liverage oferuje klientom wysokiej jakości SFP, transceivery optyczne od 2003 roku, zarówno dzięki zaawansowanej technologii, jak i 30- Liverage doświadczeniu, Liverage zapewnia spełnienie wymagań każdego klienta.

Fiber Optics Testing Hub

Centrum testowania światłowodów to urządzenia optyczne do testowania funkcji światłowodów.
Centrum testowania światłowodów to urządzenia optyczne do testowania funkcji światłowodów.

Centrum testowania światłowodów to seria wysokowydajnych urządzeń optycznych do testowania funkcji światłowodów, które obejmują tłumienie wtrąceniowe, stratę zwrotną, optyczną moc wyjściową, polaryzację włókien MPO i lokalizację uszkodzeń włókien.

Wynik 1 - 9 z 9

Wynik 1 - 9 z 9

Informacja prasowa