MPO 8/12 Fiberpolaritetstester

Enkel og umiddelbar løsning for å sjekke defekter og polaritet til MPO-kabel / Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini

iBERT X1 mini er en bærbar Bit Error Rate Tester (BERT) designet for 40G/100G AOC.

More
SFP28

SFP28

SFP28 er en liten formfaktor pluggbar modul for toveis seriell optisk datakommunikasjon som 25G Ethernet.

More

MPO 8/12 Fiberpolaritetstester | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en MPO 8/12 Fiber Polarity Tester | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liverage har tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring, Liverage sikrer at hver kundes krav blir oppfylt.

MPO 8/12 Fiberpolaritetstester

MPO polaritetstester

Enkel og umiddelbar løsning for å sjekke defekter og polaritet til MPO-kabel
Enkel og umiddelbar løsning for å sjekke defekter og polaritet til MPO-kabel

MPO-polaritetstesteren er det nyttige verktøyet designet for å sjekke defektene til en MPO-arrayed fiberkabel og MPO-kontakt og identifisere type A/B/C av MPO-kabel raskt. Testingen fungerer for både SM/MM-kabel og MPO-inn-/utgangsporten på PC eller APC. MPO sender ut et synlig 650 nm bølgelengde rødt laserlys gjennom fiberoptiske kabler. Hvis det er brudd eller defekter i fiberen, vil den bryte lyset og skape en skarp glød rundt det defekte området.

LD-utgangssignalet kan være alle 12 fibrene byttet til CW-modus for å vise forskjellige visuelle effekter. Vi kan tilby 3 moduser som inkluderer CW-modus (kontinuerlig bølgelengde), blitsmodus og skannemodus. MPO Polarity Tester er et 2-i-1-verktøy som kombinerer vår MPO-tester og MPO Polarity Identifier. Den legger også til funksjonen til en summer for å hjelpe kundene med å bedømme umiddelbart. MPO Polarity Tester kan brukes i Optical Fiber Patch Cord-fabrikken, Telecom Company og måling på stedet.

Funksjoner

Sikt opptil 1 km for SMF og MMF
12F MPO-kontakt for testing av MPO-fanout-kabel
Svært effektive strømkretser designet for stabil lasereffekt
Kostnadseffektiv MPO-testløsning
Innebygd batteri for enkel bæring

applikasjoner

  • Lett å sjekke fiberfeil ved å bruke 650 nm visuell rød laser
  • Type A / B / C MPO patch ledning og polaritetskontroll
  • Fungerer i kontinuerlig bølgemodus (CW) eller pulsmodus
Video

MPO 8/12 Fiberpolaritetstester



Relaterte produkter
  • MPO Defects Tester med 650nm synlig rødt laserlys - MPO Tester kan sjekke defektene til MPO-arrayed fiberkabel eller kontakt.
    MPO Defects Tester med 650nm synlig rødt laserlys
    MPO tester

    MPO-testeren er et veldig nyttig verktøy designet for å sjekke defektene til en MPO-arrayed fiberkabel eller MPO-kontakt. MPO sender ut et synlig 650nm bølgelengde rødt laserlys gjennom fiberoptiske kabler, så hvis det er brudd eller defekter i fiberen vil det bryte lyset, og skape en lys glød rundt det defekte området.


  • MPO 8/12 Polaritetsidentifikator - MPO Polarity Identifier, som følger med MPO Tester, brukes til å sjekke typen MPO-kabel.
    MPO 8/12 Polaritetsidentifikator
    MPO polaritetsidentifikator

    MPO Polarity Identifier er et veldig nyttig tilpasningsverktøy som må følge med MPO Tester for å utføre testingen sammen. Den kan brukes til å sjekke typen MPO-kabel A. B eller C raskt, også testing av SM-kabel eller MM-kabel og MPO Input/output-porten på PC eller APC også.




Pressemelding