XFP transceiver

XFP optisk transceiver, 10 Gigabit liten formfaktor pluggbar transceiver/ Liverageer en profesjonell produsent av høykvalitets fiberoptikkkomponenter, transceivermoduler og måleutstyr. Vårt oppdrag "Enjoy your life" er å bringe den optiske brede båndbredden inn i folks liv.

XFP er en transceiver for høyhastighets datanettverk og telekommunikasjonsforbindelser som bruker optisk fiber.

XFP transceiver

XFP optisk transceiver, 10 Gigabit liten formfaktor pluggbar transceiver

XFP er en litt større formfaktor enn den populære små formfaktor pluggbare transceiveren, SFP og SFP+.
 
Vi kan tilby 10Gbps Multi-rate XFP 850nm SR / SW XFP Transceiver, 10Gbps XFP LC Enkelmodus LR 10Km Transceiver, 10Gbps 1310nm 10GPON Transceiver, 10Gbps XFP ZR 80Km 10 Transceiver, XWDMGbps10 Km 10 Transceiver, XWDMGbps og XFP Loopback.


10 Gbps Multi-rate XFP 850nm SR / SW XFP kan nå 300m koblingsavstand. 10 Gbps XFP LC Enkelmodus LR kan overføre en overføringsavstand på 10 km over enkeltmodusfiber. 10 Gbps 1310nm 10GPON-sendere/mottaker er spesielt utviklet for høyytelses integrert dupleksdatalink over enkeltmodus optisk fiber. 10 Gbps XFP ZR overføringsavstand på 80 km over enkeltmodusfiber. 10 Gbps XFP CWDM kan støtte datahastigheter fra 9,95 Gbps til 11,3 Gbps. 10G DWDM XFP kan gå opp til 80KM for enkeltmodusfiber. XFP Loopback kan støtte datahastigheter fra 1 Gbps til 11 Gbps.
 
Når det gjelder forskjellige XFP-spesifikasjoner, lover vi å gi deg transceivere i XFP-serien med høy ytelse og høy kvalitet.

XFP transceiver

  • Display:
Result 1 - 7 of 7
10 Gbps Multi-rate XFP 850nm SR / SW XFP transceiver - 10 Gbps Multi-rate XFP 850nm SR / SW XFP transceiver
10 Gbps Multi-rate XFP 850nm SR / SW XFP transceiver
F428S57485

10 Gbps Multi-rate XFP 850nm SR / SW XFP transceiver er spesielt designet for høyytelses integrert...

Details
10Gbps XFP LC Singlemode LR 10Km transceiver - 10 Gbps XFP LC enkeltmodus LR 10 km sender/mottaker
10Gbps XFP LC Singlemode LR 10Km transceiver
F718S17413

10Gbps XFP LC Singlemode LR 10Km Transceiver er en hotpluggbar transceivermodul. Den er utformet...

Details
10Gbps 1310nm 10GPON transceiver - 10Gbps 1310nm 10GPON transceiver
10Gbps 1310nm 10GPON transceiver
F738L17413

10Gbps 1310nm 10GPON-transceiveren er spesielt designet for integrert dupleksdatalink med høy...

Details
10 Gbps XFP ZR 80 km optisk sender/mottaker - 10 Gbps XFP ZR 80 km optisk sender/mottaker
10 Gbps XFP ZR 80 km optisk sender/mottaker

10Gbps XFP ZR 80Km optiske transceivere er kompatible med gjeldende XFP Multi-Source Agreement...

Details
10 Gbps XFP CWDM LC Single Mode Transceiver - 10 Gbps XFP CWDM LC Single Mode Transceiver
10 Gbps XFP CWDM LC Single Mode Transceiver

10 Gbps XFP CWDM LC Single Mode Transceiver er en hotpluggbar Small-Form-Factor-transceivermodul.

Details
10G DWDM 80km XFP optisk sender/mottaker - 10G DWDM 80km XFP optisk sender/mottaker
10G DWDM 80km XFP optisk sender/mottaker

10G DWDM 80 km XFP optisk transceiver samsvarer med XFP Multi-Source Agreement (MSA) spesifikasjonen.

Details
XFP Loopback - XFP Loopback
XFP Loopback

XFP+ Electrical Loopbacks er designet for å teste portoperasjoner i kort og systemer for telekom-...

Details
Result 1 - 7 of 7

XFP transceiver | SFP | Produsent av optisk transceiver -Liverage

Liverage Technology Inc., siden 2003, er en XFP transceiver | produsent av fiberoptiske komponenter, transceivere og måleutstyr basert i Taiwan.

Utviklet CWDM Metro-Access Fiber Optical Network, Passive Optical Networks (PON) og Gigabit Passive Optical Networks (GPON) applikasjoner, toveis og tripleks transceiver moduler for FTTX i radiokommunikasjonsutstyr og deleindustrien.

Liveragehar tilbudt kunder høykvalitets SFP, optiske transceivere siden 2003, både med avansert teknologi og 30 års erfaring,Liveragesikrer at hver kundes krav blir oppfylt.